Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Заходи

СЕМІНАРИ НА ТЕМУ: «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ»

 

Академічна доброчесність – це основа якості освіти. Наразі, українська вища освіта змінюється і важливою умовою успішного розвитку є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність.

6 грудня на кафедрі фізики і астрономії та методики їх викладання відбувся семінар на тему: «Академічна доброчесність в університеті».

Під час семінару учасниками були розглянуті наступні питання: поняття та ключові цінності академічної доброчесності; види плагіату та методи його виявлення; ghost writing (написання наукових текстів на замовлення); основи формування академічних текстів; правила цитування та оформлення посилань на джерела інформації; передумови створення (автономія ЗВО) і створення доброчесного середовища в університеті (зовнішня і внутрішня система якості освіти). Також обговорено алгоритм, за яким слід покращити освітні програми спеціальностей і навчальних дисциплін кафедри (з врахуванням, зокрема, онлайн-опитувань студентів, роботодавців і випускників); професійний розвиток (підвищення кваліфікації) молодих викладачів з погляду розвитку навичок викладання; розвиток soft skills (соціальних навичок) у студентів; розвиток внутрішньої культури доброчесності.

 

 


 

 

5 грудня 2019 року на кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся семінар на тему: «Академічна доброчесність в університеті».

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності.

Учасники семінару навчились розмежовувати етичні та юридичні аспекти концепції, дізналися, як можна виявити факти її порушення і що робити у випадку звинувачень в академічній недоброчесності.

 

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ