22 листопада 2022 року у межах проєкту «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe» відбулось перше заняття курсу «Академічна доброчесність в європейському освітньому і науковому просторах: багатовимірна імерсивна модель», присвяченому академічній доброчесності в освітньому і науковому середовищі та місця здобувачів вищої освіти у формуванні культури академічної доброчесності.

Слухачами даного курсу стали викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Інна КРИВОРУЧКО та Любов ТІТОВА.

Запланована тривалість курсу – 2 місяці. Заняття обіцяють бути цікавими, змістовними та корисними.

Дякуємо команді проєкту «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe». З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Ви тут: Головна Новини та події РОЗПОЧАЛИСЬ КУРСИ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОСВІТНЬОМУ І НАУКОВОМУ ПРОСТОРАХ: БАГАТОВИМІРНА ІМЕРСИВНА МОДЕЛЬ»