2листопада 2022 року для студентів І курсу факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за спеціальностями 014.08 Середня освіта (Фізика) та 014.15 Середня освіта (Природничі науки) освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр» було проведено семінар «Система підтримки академічної доброчесності та «антиплагіатні сервіси»».

Кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Юлія Решітник ознайомила здобувачів вищої освіти з документами, які регламентують академічну доброчесність в університеті та розглянула види академічної відповідальності учасників освітнього процесу за порушення академічної доброчесності.

У ході даного заходу здобувачі вищої освіти ознайомилися із поняттям академічної доброчесності, плагіатом, отримали практичні поради щодо підбору «антиплагіатних сервісів».

Студенти в ході дискусії задавали різні питання доповідачу та отримали вичерпні відповіді.

Ви тут: Головна Новини та події Семінар «Система підтримки академічної доброчесності та «антиплагіатні сервіси»»