Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ У РЕГІОНАЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ З РОБОТОТЕХНІКИ FIRST LEGO LEAGUE

25 січня 2020 року на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради відбувся четвертий Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки. Школярі із 35 освітніх закладів області (а це понад 500 учнів, які представляють 143 команди) змагалися у номінаціях «Гра та дизайн роботів», «Oсновні цінності» та презентували «Проект створення сучасного розумного міста».

Детальніше...

Конкурс на участь в програмі Кіркланда у 2020/2021

Програма розрахована на кандидатів, які здобули вищу освіту. Реалізація програми здійснюється протягом 2 семестрів навчання у польських вузах і 2 тижнів професійного стажування в державних або приватних закладах. З детальним описом програми та з інструкцією заповнення заявки можна ознайомитися на сайті www.kirkland.edu.pl

Детальніше...

Конкурс на короткострокові стажування у Франції

Посольство Франції в Україні двічі на рік організовує конкурс на короткострокові стажування (2 тижні – 1 місяць) у Франції для молодих українських науковців (від дати захисту дисертації має пройти менше ніж 5 років).

Детальніше...

міжкафедральний науково-методичний семінар на тему: «Педагогічна комунікація в електронному інформаційно-освітньому просторі закладу освіти»

20 січня 2020 року на кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся міжкафедральний науково-методичний семінар на тему: «Педагогічна комунікація в електронному інформаційно-освітньому просторі закладу освіти»

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події