Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Онлайн нарада

Адміністрація факультету провела онлайн-консультацію з гарантами освітніх програм та методистами педагогічних практик кафедр факультету щодо виконання освітніх програм та організації різних видів педагогічної практики в умовах карантину із використанням технологій дистанційного навчання відповідно до графіка освітнього процесу.

Детальніше...

День сміху під девізом «Живи позитивно»

Давно не секрет, що оптимістично налаштовані люди живуть довше, ніж песимісти!

Лікарі радять: «Смійтеся, бо три хвилини сміху замінять 15 хвилин ранкової гімнастики». Тому, попри карантин закликаємо всіх посміхатися!

Детальніше...

МОЄ НАВЧАННЯ НА ФФМІ – ПОТУЖНА ІНВЕСТИЦІЯ У ПРОФЕСІЙНЕ МАЙБУТНЄ!

Я, Анастасія Паршукова, навчаючись на другому курсі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини чітко усвідомлюю, що вища освіта – потужна інвестиція у професійне майбутнє! Саме тому обрала даний університет та перспективну спеціальність – 014.09 Середня освіта (Інформатика). Також цікавим є мій досвід навчання за програмою академічної мобільності. Хто не знає, це можливість упродовж періоду навчання в університеті провчитись один або більше семестрів у закордонному навчальному чи науковому закладі, де готують фахівців за цією ж спеціальністю, із зарахуванням дисциплін (кредитів) та періодів навчання.

Детальніше...

Особливості проведення онлайн-занять на факультеті фізики, математики та інформатики

В умовах загальнонаціонального карантину Міністерство освіти і науки розробляє детальний план дистанційного навчання закладів освіти, детальніше ТУТ.

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події