Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Стажування викладачів у Болгарії

У період з 31 травня по 9 червня 2019 року викладачі кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій Ткачук Галина Володимирівна та Бондаренко Тетяна Володимирівна проходили стажування в Технічному університеті м.Варна (Болгарія).

Детальніше...

Студенти ФФМІ проходять практику в дитячому таборі "Артек-Буковель"

Робота в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Артек-Буковель» дуже цікава та весела. Вона для комунікабельних, відповідальних, рішучих, енергійних людей, які не можуть всидіти на одному місці і займатися одноманітними справами. Саме такі молоді, ініціативні люди є серед студентів нашого факультету: Інна Криворучко, Катерина Денисюк, Олександр Кагал, Сергій Гурбич, Дмитро Романенко та Дмитро Поліщук із великим задоволенням проходять практику в таборі «Артек-Буковель».

Детальніше...

Участь викладачів ФФМІ в ХІ Всеукраїнському фестивалі робототехніки – ROBOTICA 2019

1 та 2 червня 2019 року у Нацiональному комплексі «Експоцентр України» ВДНГ(м. Київ) відбувся ХI Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2019 під назвою «STEM-фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA». Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де учасники змагалися у категоріях «Сумо», «Слалом», а також у програмі фестивалю відбувся національний відбір на Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad (WRO) – одну з найбільших олімпіад світу з робототехніки.

Детальніше...

HOLI DANCE UMAN 2019

Студенти та викладачі факультету фізики, математики та інформатики долучились до Дня захисту дітей та взяли участь у наймасштабнішому фестивалі в м. Умань - HOLI DANCE UMAN 2019.

Детальніше...

Відбувся захист магістерських робіт

31 травня 2019 року завершила роботу Екзаменаційна комісія по захисту магістерських робіт студентами денної та заочної форм навчання факультету фізики, математики та інформатики за спеціальністю 014.08 Середня освіта (Фізика), 014.04 Середня освіта (Математика), 014.09 Середня освіта (Інформатика). До захисту було представлено 14 магістерських робіт.

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події