Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Відбувся круглий стіл «Надання освітніх та соціальних послуги дітям з особливими освітніми потребами в закладах освіти»

19 червня 2024 року на базі факультету фізики, математики та інформатики відбувся круглий стіл «Надання освітніх та соціальних послуги дітям з особливими освітніми потребами в закладах освіти». співорганізаторами якого стали ГО «ЧЕРКАЩАНИ УМАНЩИНИ», ГО «Одеська обласна організація медико-психологічно-педагогічної допомоги» «Здорове суспільство» та Асоціація «Говорити без слів» ISAAC (Республіка Польща).

Детальніше...

ІНФОРМАТИКА: КЛЮЧ ДО УСПІХУ В ЦИФРОВОМУ СВІТІ!


Шукати натхнення у цифрах, відкривати світ за допомогою коду, надихати майбутнє через навчання – ось чому варто обрати спеціальність 014.09 Середня освіта (Інформатика). Це не просто про вивчення програм та алгоритмів, це про те, як ми можемо перетворити ідеї у реальність та як можемо змінювати світ за допомогою технологій.

Детальніше...

КАФЕДРОЮ ІНФОРМАТИКИ І ІКТ ПРОВЕДЕНО ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, НПП ТА ДОПОМІЖНОГО ПЕРСОНАЛУ

Відповідно до розпорядження ректора № 11 від 30.05.2024 року «Щодо проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул» завідувачем кафедри інформатики і ІКТ Марією МЕДВЕДЄВОЮ для студентів ОПП «Середня освіта (Інформатика)» ОС «бакалавр» й ОС «магістр», а також науково-педагогічних працівників та допоміжного персоналу кафедри було проведено первинний інструктаж з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул.

Детальніше...

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ: СВІДОМІСТЬ РЯТУЄ ПЛАНЕТУ!

Щороку, 5 червня світ об’єднується, щоб відзначити Всесвітній день довкілля. Цей день слугує нагадуванням про те, що відповідальність за збереження нашої планети лежить на кожному з нас.

Детальніше...

РЕАЛІЗАЦІЯ ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИКА. ІНФОРМАТИКА)»

Протягом лютого-травня 2024 року відбулася внутрішня академічна мобільність студентів спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) у рамках реалізації угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини і Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

Детальніше...

Ви тут: Головна Новини та події