Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІТАЄМО СТЕЦЕНКА ВОЛОДИМИРА ПЕТРОВИЧА З ЮВІЛЕЄМ!


ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ПЕТРОВИЧУ!

Прийміть щиросердечні вітання з 70-річчям від дня народження!

 

За 70 років Ви пройшли нелегкий життєвий шлях, на якому були і успіхи, і невдачі, але Ви завжди залишалися вірним своїм принципам, не втрачали оптимізму та віри в себе.

Ви є не тільки талановитим педагогом, досвідченим науковцем, але й мудрою людиною, яка завжди готова прийти на допомогу.

Ваша мудрість, доброта, чуйність і справедливість – це ті якості, які цінують у Вас всі, хто Вас знає.

У цей знаменний день ми від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, успіхів у професійній діяльності.

Нехай Ваші мрії та плани завжди збуваються, нехай поруч завжди будуть близькі та рідні люди, які будуть підтримувати Вас у будь-яких ситуаціях.

Бажаємо Вам довгих років життя, невичерпної енергії та оптимізму! Нехай кожен день приносить Вам тільки радість і задоволення!

 

З найкращими побажаннями – фізматівська родина!

ВІДБУЛАСЬ РУХАНКА ПІД ГАСЛОМ «СНІД – НЕ ВИРОК!»

Руханка – чудовий спосіб провести час разом і зробити щось корисне. 01 грудня 2023 року здобувачі вищої освіти ОПП «Середня освіта (Інформатика)» Дмитро КУЛЄША, Павла СЛОКВІН, Олександр МУСІЄНКО провели руханку до Дня боротьби зі СНІДом під гаслом «СНІД – не вирок!».

Детальніше...

Відбувся регіональний науково-методичний семінар «Робота з дітьми з ООП: теорія та практика»

29 листопада 2023 року в м. Черкаси відбувся регіональний науково-методичний семінар «Робота з дітьми з ООП: теорія та практика» учасниками якого стали  фахівці ІРЦ та соціальних служб, керівництво області, депутатів різного рівня, членів громадських організацій, очільників профільних установ, тобто, всіх, для кого питання допомоги діткам з особливими освітніми потребами є не просто важливим, а, насамперед, пріоритетним.

Детальніше...

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ СПОВНЕНІ МАГІЇ ТА ТАЄМНИЦЬ

30 листопада студентське самоврядування факультету фізики, математики та інформатики на чолі зі студдеканом Владиславом ЯМКОВЕНКО організували тематичну вечірку «Андріївські вечорниці», яка були сповнена магії та таємниць.

Детальніше...

Сучасні тренди та інструменти як засоби інтерактивного навчання

30 листопада 2023 року в Уманському державному педагогічному університеті в режимі онлайн відбулося чергове засідання слухачів школи професійного зростання молодого викладача (ШПЗМВ).

Детальніше...

Ви тут: Головна Новини та події