Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Розвиток лідерського потенціалу студентської молоді

Великі лідери надихають нас. Вони є тими, хто wakeup наші найкращі якості. Коли ми намагаємося пояснити, чому ці люди настільки ефективні, то починаємо говорити про стратегію роботи, кмітливість чи про велику ідею.

Детальніше...

Як фіз-мат Андріївські вечорниці святкував

13 грудня студентська рада факультету фізики, математики та інформатики організувала справжні українські вечорниці!

Детальніше...

Запрошуємо на андріївські вечорниці

семінар-тренінг «Підготовка до ЗНО-2019 з математики»

Викладачами факультету фізики, математики та інформатики 10 грудня 2018 року проведено семінар-тренінг «Підготовка до ЗНО-2019 зматематики» на базі Полянецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області. Учасники семінару — учні 11-х та 10-х класів отримали актуальну інформацію про особливості організації та проведення ЗНО-2019 з математики. Викладачі факультету ознайомили присутніх з правами та обов’язками учасника тестування, дали ґрунтовні відповіді на запитання майбутніх абітурієнтів.

Детальніше...

майстер-клас «Малюю казку»

На факультеті фізики, математики та інформатики панує новорічний настрій.  Сьогодні, згідно плану роботи гуртка «Мистецтво творити» було організовано та проведено майстер-клас «Малюю казку». Охочі мали можливість розмалювати вікна факультету власноруч. Створені малюнки додали ще більш казкової атмосфери у стіни факультету.

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події