Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! ВАКАНТНІ ПОСАДИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ


 Адміністрація Доброславського ліцею Доброславської селищної ради Одеського району Одеської області запрошує на роботу у 2022/2023 навчальному році молодих спеціалістів - вчителів математики та фізики.

Детальніше...

ЗАПРОШУЄМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО ФЛЕШМОБУ!


Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики запрошує всіх бажаючих долучитися до флешмобу «До лиця вишиванка, тобі до лиця».

Детальніше...

Круглий стіл на тему: «Інклюзивна компетентність як один із складників професійної компетентності учителя»


Студентське наукове товариство факультету фізики, математики та інформатики запрошує всіх бажаючих відвідати круглий стіл на тему: «Інклюзивна компетентність як один із складників професійної компетентності учителя».

Детальніше...

ГОСТЬОВА ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ТА ДОДАТКОВІ ЗАСОБИ КОМУНІКАЦІЇ ПРИ РОБОТІ З ДІТЬМИ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ»

10 травня 2022 року для здобувачів вищої освіти факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Агнешкою Краснер було проведено гостьову онлайн-лекцію на тему «Альтернативні  та додаткові засоби комунікації при роботі з дітьми з особливими освітніми потребами в закладах освіти». Агнешка Краснер – відомий олігофрепедагог, спеціаліст з АДК з 30 річним стажем роботи, терапевт, нині працює в спеціальному дитячому садочку в Любліні та Свіднику, активно бере участь в проєктах зі створення системи підтримки користувачів АДК.

Детальніше...

КРУГЛИЙ СТІЛ «ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

5 травня 2022 року науково-педагогічні працівники факультету фізики, математики та інформатики взяли участь в роботі круглого столу «Інтернаціоналізація вищої та фахової передвищої освіти: виклики та перспективи», який було організовано університетом Короля Данила спільно із National Office Еразмус + UA.

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події