Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Стартував тиждень інформатики

18 лютого 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики завідувач кафедри інформатики і ІКТ Марія Медведєва урочистою промовою відкрила тиждень інформатики та побажала студентам активно приєднатися до заходів і, звісно, перемоги.

Детальніше...

мітинг-реквієм з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого представники колективу факультету фізики, математики та інформатики взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Детальніше...

настановча конференція з виробничої педагогічної практики

14 лютого 2019 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «бакалавр» усіх спеціальностей та напрямів підготовки факультету фізики, математики та інформатики.

Детальніше...

День всіх закоханих на ФФМІ

Кохання неймовірна річ, вона як світлий вогник, який виведе з нескінченного тунелю страху, оповитого теплотою і добротою і назавжди буде з тобою. Той хто зустріне його, того не покине це почуття ніколи, воно буде йти з ним в одну ногу і піднімати коли буде важко встати. Усі хто береже в своїй душі любов, знають що таке почуття впевненості і знають що їм є за для кого радіти життю і досягати нових вершин. У цей неймовірний день ми вітаємо наших других половинок, батьків, братів, сестер, друзів і знайомих. Усіх хто нам не байдужий і кому не байдужі ми. І ми вітаємо усіх-усіх з цим романтичним і особливим днем - Днем Святого Валентина!!!

Детальніше...

Тиждень інформатики на ФФМІ

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події