Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Шановні туркменські студенти!!!

Викладацький та студентський колектив факультету фізики, математики та інформатики  щиро вітає вас із надзвичайним святом – Курбан-Байрам. Нехай це свято принесе у ваші родини благополуччя і злагоду, збуваються ваші найзаповітніші мрії, а серця наповнюються світлом і добром!!!!

Детальніше...

Запрошуємо на навчання

Факультет фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини спрямовує свої зусилля на підготовку конкурентоспроможного, високоосвіченого фахівця, що має ґрунтовні знання з математики, інформатики та природничих наук.

Детальніше...

Вебінар "Стипендія Фонду Конрада Аденауера"

Пропонуємо взяти участь в четвер, 22 липня о 20:00, у онлайн-зустрічі. Тема: Стипендія Фонду Конрада Аденауера: як отримати фінансування на навчання в Німеччині

Подія безкоштовна: реєстрація за посиланням – https://bit.ly/unitalks3

Спікер: Ганна Герич, стипендіатка Фонду Конрада Аденауера, навчається на магістерській програмі “Master in European Studies” в Європейському університеті Віадріна у Німеччині.

Детальніше...

Онлайн-семінар «Весь спектр інвестиційних можливостей»

14 липня 2021 р. викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли участь в онлайн-семінарі «Весь спектр інвестиційних можливостей». Організатори заходу Український інститут науково-технічної експертизи та інформації та ГО Ліга інвестиційного розвитку України. Спікер Єгор Шишенок

Детальніше...

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події