Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Нові навчальні курси

 

 

 

 

 

Згідно наказів ректора, №461 "Про внесення змін до освітніх програм та навчальних планів факультету фізики, математики та інформатики" від 28.05.2019 року, №475 "Про внесення змін до робочих навчальних планів факультету фізики, математики та інформатики" від 03.06.2019 року№876 "Про внесення змін до робочих навчальних планів" від 17.08.2020 року, введено в освітній процес факультету фізики математики та інформатики  нові навчальні курси розроблені в рамках проекту, а саме:

 

Інноваційні технології навчання шкільного курсу математики: Концепція, Handbook, Курс (пароль для входу: 123456) 

 

Cloud and Mobile Technologies in Education: КонцепціяHandbookКурс (пароль для входу: 123456) 

 

Технології розвитку критичного мислення у навчанні фізики:  КонцепціяHandbookКурс (Логін: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Пароль:12345678)

 

З іншими навчальними курсами, розробленими в рамках проекту MoPED, можна ознайомитись перейшовши за посиланням: КУРСИ

 

Перед впровадженням розробленого освітнього контенту в процес навчання було здійснено внутрішнє оцінювання якості навчально-методичного забезпечення кожної навчальної дисципліни комісією з якості освіти, створеною в університеті.

 

До цієї комісії увійшли: перший проректор, проректор з інноваційної діяльності та європейської інтеграції, начальник навчально-методичного відділу, науково-педагогічні працівники, представники відділу освіти Уманської міської ради, представник роботодавців,  та представниця від студентства, а також зовнішній експерт, декан фізико-математичного факультету Південноукраїнського національного педагогічного університету  імені К.Д. Ушинського (представник університета-партнера проєкту). Комісією з питань якості освіти було передбачено оцінювання розроблених у рамках проєкту MoPED навчальних дисциплін до їх апробації (первинне оцінювання) та після апробації, вдосконалення освітнього контенту, у т.ч. з урахуванням результатів опитування студентів (фінальне оцінювання всього навчально-методичного забезпечення навчальної дисципліни).

 

Зовнішня експертиза навчальних матеріалів Національними експертами з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ була здійснена до початку апробації розроблених дисциплін після первинної (внутрішньої). За умов позитивної оцінки якості хендбуків навчальні дисципліни були введені в освітній процес УДПУ.

 

Всього новими навчальними дисциплінами за період їх апробації охоплено 110 студентів, з яких: 84 майбутніх бакалаврів (58 студентів спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика) та 26 студентів спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика)) та 26 майбутніх магістрів (спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика)).