Курси підвищення кваліфікації

Мета курсів: удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Завдання курсів підвищення кваліфікації: формування методологічної та теоретичної компетентності педагогічних працівників, поглиблення їх соціально-гуманітарних і психолого-педагогічних знань, формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій в умовах Нової української школи.

Форма навчання: очно-заочна/дистанційна.

Спеціальності:

014.08 Середня освіта (Фізика)

014.04 Середня освіта (Математика)

014.09 Середня освіта (Інформатика)

014.15 Середня освіта (Природничі науки)

Розклад занять

014 Середня освіта (Інформатика)

014 Середня освіта (Математика)

014 Середня освіта (Фізика)

Графік проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників:

ДЕКАРЧУК Марина Вадимівна