Курси підвищення кваліфікації

Мета курсів: удосконалення професійних навичок шляхом поглиблення, розширення, оновлення знань, компетентностей на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня та практичного досвіду.

Завдання курсів підвищення кваліфікації: формування методологічної та теоретичної компетентності педагогічних працівників, поглиблення їх соціально-гуманітарних і психолого-педагогічних знань, формування вмінь використання новітніх освітніх та інформаційно-комунікативних технологій в умовах Нової української школи.

Форма навчання: очно-заочна/дистанційна.

Спеціальності:

014.08 Середня освіта (Фізика)

014.04 Середня освіта (Математика)

014.09 Середня освіта (Інформатика)

014.15 Середня освіта (Природничі науки)

Графік проведення курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників:

ДЕКАРЧУК Марина Вадимівна

Відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті фізики, математики та інформатики

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук

Тел: 0679529194

Ви тут: Головна Новини та події Без категорії Курси підвищення кваліфікації