APPLE ПРАЦЮЄ НАД ВИПРАВЛЕННЯМ БАГА 1970

Баг, який перетворює пристрої Apple в купу неробочого заліза, був виявлений в кінці минулого тижня, і за цей час встиг «вбити» чимало гаджетів. Компанія Apple нарешті визнала проблему офіційно і пообіцяла все виправити.

На офіційному сайті Apple з'явилася спеціальна сторінка, присвячена «проблеми 1970». Поки розробники компанії не пояснили зовсім нічого, проте вони визнали головне:

«Зміна дати на травень 1970 року і раніше привіт до того, що ваше iOS пристрій перестане включатися після перезавантаження», - свідчить офіційна опис помилки.
Повідомляється, що в Apple ведеться робота над патчем. Тим користувачам, хто вже встиг постраждати від даної проблеми, рекомендують звернутися в офіційну підтримку компанії.

Нагадаю, що баг виявили користувачі Reddit. Вони з'ясували, що проста зміна дати на 1 січня 1970 року і подальша перезавантаження девайса, перетворять в цеглу практично будь-який пристрій на базі iOS. Версія операційної системи значення при цьому не має, проблеми схильні чіпи A7, A8, A8X, A9 і A9X. Єдині девайси, на яких баг не спрацьовує: пристрої під управлінням 32-бітової версії iOS.

Після зміни дати реанімувати гаджет вже практично неможливо. Чи не допоможе ні жорстка перезавантаження кнопками Home + Power, ні перехід в режим DFU з подальшим оновленням прошивки. Єдине, що може врятувати пристрій - фізичне від'єднання акумулятора. Однак це зажадає розкриття пристрою, а значить, процедура повинна проводитися в офіційному сервісі Apple. До того ж деякі користувачі, які поставили експеримент на власних пристроях, повідомляють, що їм не допомогло навіть від'єднання акумулятора.

Хоча представники Apple поки відмовляються від будь-яких коментарів, проблема, ймовірно, пов'язана з тим, що 1 січня 1970 року народження, це не просто дата - це так зване UNIX-час (або POSIX-час), яке застосовується для опису моментів у часі в UNIX і POSIX-сумісних ОС, до яких відноситься і iOS.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки APPLE ПРАЦЮЄ НАД ВИПРАВЛЕННЯМ БАГА 1970