Дисплей - термінал замінить гори підручників

За повідомленням голови томської компанії SCD Костянтина Шелевого, переможець міжнародного конкурсу TheMillionPoundStartup отримає мільйон фунтів. «Ми розраховуємо перемогти, тому як у відборі обійшли компанії на зразок Microsoft, Intel і ПРХ. У кожному разі, як сказали організатори конкурсу, переживати, якщо виграє будь-хто інший, не варто. Двадцятка компаній, що опинилися у фіналі, практично завжди отримують гроші під реалізацію власних проектів: інвесторів куди більше, ніж фірм, які прибудуть до Лондона на фінал».

Якщо говорити загалом, завданням учасників у фінальній частині конкурсу буде довести, що грант в 1 мільйон фунтів можна буде успішно застосувати у створенні і розвитку компанії з потенційним обігом сто мільйонів фунтів на рік. Вік компанії -претендента при цьому повинен бути не більше десяти років, а нинішній оборот за рік - мільйон фунтів.

Під реалізацію проекту, що потрапив у фінал TheMillionPoundStartup, SCD потребує 30 мільйонів гривень. Компанія розробила сучасний гаджет, покликаний замінити собою важкі шкільні портфелі учнів. Натомість класичної сумки інноватори закликають використовувати тонкий дисплей-термінал, створений за технологією «електронного паперу». У його пам'яті можна буде зберігати всі потрібні школярам підручники, щоденники, зошити. Зовні пристрій нагадує електронну тонку книгу у форматі A4. У комплект також входить спеціальна ручка, яка замінить і клавіатуру, і мишу. Крім очевидної зручності, гаджет володіє і іншими перевагами. Такий пристрій найбільш безпечно для школярів і економічно з точки зору витрат. Електронний портфель цілком можливо запровадити і в Росії і в Україні - Уряд вже давно шукає заміну кипі підручників, і замість використання планшетів можна скористатися вже готовою розробкою з Томська.

Конкурс MillionPoundStartup проводить організація DigitalShoreditch. Крім гранту в мільйон фунтів, єдиний переможець зможе створити штаб-квартиру в Лондоні і отримати будь-яку необхідну підтримку від конкурсних партнерів. У їх числі - маркетингові, юридичні, консалтингові компанії та представники муніципальних утворень Лондона.

Автор: Альона Ткачук
Джерело: Агентство по инновациям и развитию

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Дисплей - термінал замінить гори підручників