APPLE виправила КРИТИЧНИЙ БАГ, виявлений 2,5 РОКИ ТОМУ

У минулий вівторок компанія Apple випустила патчі для iOS, OS X і оновлення для браузера Safari. Сумарно в iOS швидко усунуто 13 вразливостей, одна з яких, як виявилося, була критичною і виявилася 2,5 роки тому.

Баг крився в WebSheet - внутрішньому, недоступному користувачеві додатку. Воно активується лише тоді, коли користувачеві потрібно підключитися до Wi-Fi мережі, а та запрошувати авторизацію через браузер. Такі мережі можна зустріти в аеропортах, метро, ​​готелях та інших публічних місцях.

Здавалося б, Apple повинна була постаратися виправити такий серйозний баг якнайшвидше. Але, з'ясувалося, що дослідники з Skycure повідомили компанію про проблему ще 3 червня 2013, тобто до офіційного релізу iOS 7. Виправлення проблеми Apple реалізувала лише 18 січня 2016, з виходом iOS 9.2.1.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки APPLE виправила КРИТИЧНИЙ БАГ, виявлений 2,5 РОКИ ТОМУ