Офіційно представлений смартфон Samsung Galaxy Round з гнучким дисплеєм

Компанія Samsung Electronics представила сьогодні офіційно свій перший смартфон з гнучким дисплеєм - Galaxy Round. Сам смартфон не гнеться, йому спочатку надано дещо вигнуту форму.

У гаджеті використовується перший у світі гнучкий дисплей для смартфонів, який досяг стадії комерційного використання в готових продуктах. Нагадаємо, зовсім недавно також LG оголосила про старт масового виробництва гнучких дисплеїв для смартфонів, однак про повністю завершених мобільних пристроях поки нічого не повідомила.

Екран виготовлений за технологією Super AMOLED, має діагональ 5,7 дюйма і роздільну здатність Full HD (1920х1080 пікселів). Смартфон з таким екраном має товщину 7,9 мм і важить 154 грами. За задумом виробника, вигнута форма забезпечить більш зручне захоплення. Крім того, просувається ряд фірмових функцій, в яких використовується дана особливість пристрою. Наприклад, якщо просто качнути пристрій, то Roll Effect дозволить перевірити найважливішу інформацію, таку як дата, час, пропущені дзвінки і заряд акумулятора, коли домашній екран вимкнений, Gravity Effect забезпечить візуальну взаємодію, а Side Mirror дає доступ до списку контенту в альбомі картинок або відео при нахилі вправо або вліво.
Інші технічні характеристики Samsung Galaxy Round у великій мірі повторюють Galaxy Note 3. Модель отримала чотирьохядерний процесор Qualcomm Snapdragon 800 з тактовою частотою 2,3 ГГц, 3 ГБ оперативної пам’яті, накопичувач на 32 ГБ, слот для карт microSD, 13-мегапіксельну основну і 2-мегапіксельну фронтальну камеру, підтримку LTE-A, акумулятор на 2800 мАг. Розміри становлять 151,1ⅹ79,6ⅹ7,9. В якості операційної системи використовується Android 4.3 Jelly Bean.

Джерело: http://news.org.ua
Автор:Луценко Наталія

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Офіційно представлений смартфон Samsung Galaxy Round з гнучким дисплеєм