Більше половини користувачів не використовує захисне пз для смартфонів

Більше 50% користувачів смартфонів і планшетів на платформі Android не використовують рішення для захисту від кіберзагроз, так засвідчує опитування KasperskyConsumerSecurityRisks. Яке було проведено по всьому світу аналітичною компанією B2B International спільно з «Лабораторією Касперського» влітку 2013 року.

Тим часом, Android вже давно є найпопулярнішою платформою не тільки серед звичайних користувачів, але і серед злочинців, які прагнуть отримати нелегальний заробіток за допомогою неліцензійного ПЗ.

Глобальна статистика показує, що більше третини користувачів смартфонів і планшетів на платформі Android взагалі не використовують рішення для захисту від кіберзагроз. Лише 40% і 42% власників смартфонів і планшетів, які взяли участь в опитуванні, повідомили, що встановили і використовують хоч якесь захисне рішення на своїх пристроях. Решта респондентів вважають за краще використовувати свої гаджети, покладаючись лише на деякі вбудовані функції захисту і власну обачність, чи скачувати ПЗ зі сторонніх джерел, що також може становити небезпеку для мобільного пристрою.

Android вже давно є найпопулярнішою платформою не тільки серед звичайних користувачів, але і серед злочинців, які прагнуть отримати нелегальний заробіток за допомогою неліцензійного  ПЗ. За даними «хмарного сервісу» KasperskySecurityNetwork, 97% всіх існуючих зразків шкідливого ПЗ для мобільних пристроїв створені під платформу Android. І їх кількість інтенсивно зростає: за 2012 рік фахівці «Лабораторії Касперського» виявили 35 тисяч образів шкідливих програм під цю платформу, а за перші півроку 2013 року - вже більше 47 тисяч.

Джерело: http://itnews.com.uaф
Автор: Луценко Наталія

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Більше половини користувачів не використовує захисне пз для смартфонів