Хакерський марафон

У місті Вінниця 19 і 20 жовтня пройде хакатон - турнір між програмістами з усієї країни у форматі марафону.

Розробки у сфері програмного забезпечення, які стануть результатами цього змагання, зможуть використовуватися у проекті «Українське прозоре місто». Зараз триває реєстрація команд та їх учасників.

Цього року організація «Подільська агенція регіонального розвитку» разом з Вінницькою міськрадою за підтримки Євросоюзу почали реалізувати пілотний проект «Українське прозоре місто». Новий проект передбачає створення моделі на основі IT-рішень для вдосконалення on-line доступу до адміністративних послуг, інформації про місцеве самоврядування та іншим важливих муніципальних функцій. Після впровадження рішення у Вінниці, планується його поширити і в інших містах України. Саме жовтневе змагання ІТ- фахівців присвячено даній темі.

У Вінниці вперше відбудеться змагання програмістів з усієї України у форматі хакатону (від hacker - хакер і marathon - марафон). Це змагання, в ході якого фахівці у сфері програмних розробок згуртовано і інтенсивно працюють над вирішенням якоїсь проблеми або розробкою нового сервісу або програми. У жовтні фахівці працюватимуть над проблемами міської тематики, в результаті чого вдасться вирішити певні проблемні ситуації, характерні для різних міст.

Командний турнір між програмістами триватиме впродовж двох днів. За одну добу учасники повинні створити мобільний додаток і Інтернет-сервіс, що допомагають жителям міст отримувати важливу інформацію безпосередньо на своїх смартфонах.

Кожна з команд буде складатися максимум з 4 чоловік. Її завданням буде робота над реалізацією власної ідеї, або над списком актуальних проблем міста і ресурсами для їх вирішення, які нададуть партнери хакатону, представники мерії та організатори змагань. Розроблені проекти повинні бути орієнтовані саме на проблематику Вінниці.

Джерело: http://hronika.info/tehnologii
Автор: Томашевський Олександр