У південній кореї отримали бензин з допомогою генетично модифікованих бактерій

Науковці з Республіки Корея  зуміли першими в світі створити генетично модифіковані бактерії, здатні виробляти бензин. Про це повідомило міністерство науки, інформаційно-комунікаційних технологій і прогнозування країни.

«Поки виробнича ефективність досить низька, проте значення цих досліджень полягає в тому, що за допомогою генетичномодифікованих бактерій вдалося отримати бензин. Ми продовжимо дослідження з метою пошуку шляхів підвищення ефективності нашого методу», - розповів керівник наукової групи професор Лі Сан Об.

Ці отримані в Корейському інституті передової науки і технологій бактерії здатні поглинати глюкозу і виділяти бензин. В ході з одного літра розчину, що містить такі бактерії, було отримано 580 міліграмів палива. Результати їх досліджень були опубліковані в електронній версії міжнародного наукового журналу Nature.

Хоча отримане паливо дещо відрізняється від звичайного бензину, воно може також широко застосовуватися, наголошується в повідомленні міністерства.

Технологія отримання палива з допомогою бактерій була розроблена в 2010 році в США, проте вона дозволяла виробляти тільки біодизельне паливо або насичений вуглеводень /алкан/, що входить в склад нафти і природного газу.

Джерело: http://www.itar-tass.com
Автор:Коваленко Аліна

Ви тут: Головна Новини сучасної науки У південній кореї отримали бензин з допомогою генетично модифікованих бактерій