Нова «зарядка» лікує мобільні телефони від вірусів

Компанія KapicaSecurity, що спеціалізується на інформаційній безпеці, спільно з виробником мобільних аксесуарів Belkin розробила зарядний пристрій під назвою Skorpion, в пам'ять якого «зашитий» антивірус. Про новинку розповідається на сайті KapicaSecurity .

Новий вірус для Android здатний спустошувати банківські рахунки. У магазині програм для Android виявили 34 заражених програм.

Зарядка з вбудованим антивірусом починає працювати при підключенні до неї мобільного пристрою. Skorpion підтримує два режими роботи – «швидкий» і «повільний». У першому випадку гаджет перевіряє на шкідливість тільки програми, які містяться в оперативній пам'яті (тобто запущені), у другому - сканує на предмет шкідливих програм всі файли, що зберігаються в смартфоні або планшеті.

Відзначається, що анонс Skorpion міг стати своєрідною відповіддю на демонстрацію нового методу атаки на смартфони. Так, минулого літа дослідники з Технологічного інституту штату Джорджія (США) продемонстрували, як можна за допомогою зарядного пристрою заразити iPhone вірусною програмою. Після зараження зловмисники можуть через інтернет отримати практично необмежений доступ до можливостей смартфона.

У планах творців Skorpion - випуск «лікувальної» зарядки для більшості популярних мобільних платформ.

Джерело : http://www.rg.ru
Автор: Полюга Інна

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Нова «зарядка» лікує мобільні телефони від вірусів