Представлена найтонша в світі клавіатура

Компанія, чиї технології застосовані в бездротових навушниках Beats, а також  у спортивному одязі Nike+, представила найтоншу в світі клавіатуру. Товщина гнучкого, бездротового сенсорного пристрою не перевищує пів міліметра, пише британська газета TheGuardian. Серійна версія продукту надійде у продаж не раніше, ніж через рік.Директор CSR Пол Вільямсон відзначив, що остаточний формуючий фактор залежатиме від виробників, які займуться впровадженням новинки на ринок. Спочатку гаджет розроблявся в якості легкого доповнення до планшетних комп'ютерів.

Перед вами робочий прототип, який, швидше, є поглядом вперед, ніж продуктом, готовим для продажу в цьому році. Ми побачимо безліч різних форм і розмірів. Одні будуть підходити за розміром до iPadMini, інші - до настільним ПК, - каже Вільямсон.Інтерфейс клавіатури CSR може бути легко змінений виробником. Використовувана тут технологія дозволяє друкувати різні мовні варіанти клавіатур, а також доповнювати їх функціональними клавішами. Сенсорний екран клавіатури також можна використовувати для оцифрування рукописного тексту. Заснована в 1999 році, CSR є однією з успішних технологічних компаній, що займається науковими дослідженнями і розробками в Кембриджі.

Джерело: http://hi-news.ru
Автор: А. Ткачук