Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Як на долоні: як Google і Apple стежить за користувачами

Так що ж корпоративні гіганти знають про вас? Короткий висновок Security Baron – майже все. "Найнещаднішим" у цьому списку виявився Facebook, який збирає і зберігає всю доступну інформацію про користувачів, включаючи рівень доходу, расу, релігію, політичні погляди й уподобання про рекламу. На додаток до всього, всі корпорації мають інформацію про ваш номер телефону, електронну пошту, місцезнаходження і навіть типи використовуваних пристроїв.

"Facebook надзвичайно агресивний в цьому плані. Ці дані можуть бути використані як рекламодавцями, так і третіми особами", – відзначили в Security Baron.

Найскромнішим у списку виявився Twitter. Сервіс мікроблогів не вимагає імені, статі або дня народження, але Twitter вимагає номер телефону, адресу електронної пошти, часовий пояс, збирає інформацію про переглянутий контент і багато іншого.

Коли справа доходить до збору даних, то Google і Microsoft є найбільшими гравцями, які читають навіть особисту переписку і підслуховують розмови. Apple в цьому плані далеко позаду.

"Завдяки тому, що голосовий помічник Cortana прослуховує, а Gmail переглядає всі електронні листи, правила вимагають від Google і Microsoft надавати їм доступ до невиправдано великої кількості конфіденційної інформації", – відзначили в Security Baron.

 

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Як на долоні: як Google і Apple стежить за користувачами