Електронне татуювання

Американський виробник придумав ще один варіант використання переносної електроніки, який спростить спілкування.Motorola запатентувала електронне татуювання, здатне забезпечити кращу якість передачі звуку під час розмови. Але більш цікавим може виявитися те, що такий пристрій буде здатний визначати, коли її користувач говорить неправду.

У патентній заявці описується пристрій, який прикріплюється на горло власника і слугуватиме в ролі мікрофону для телефону. Подібну технологію вже багато років використовують військові, яким потрібна чітка відповідь в дуже галасливих умовах. З телефоном аксесуар «спілкується» за допомогою Bluetooth і NFC. Татуювання також має вбудований акумулятор, процесор і опціональний дисплей.

На цьому можливості татуювання не закінчуються. Завдяки тому, що воно має дотик до шкіри користувача, його можна використовувати в якості детектора брехні. Аксесуар працює за тим же принципом, що й стаціонарні пристрої: заміряє зміни опору шкіри , коли людина говорить не правду. Сигнал про це, аксесуар зможе виводити на вбудований дисплей.

Джерело:http://portaltele.com.ua
Автор:  Томашевський Олександр