У США дітей ставлять на «сигналізацію»

Програма, яку можна зберегти на будь-який електронний прилад - смартфон чи планшет, - допомагає не тільки відстежувати, де перебуває дитина, а й швидко шукати її за допомогою сусідів. Після встановлення програми треба лише визначити «зону безпеки» -

місце, де на думку батьків, дитині ніхто і ніщо не загрожує. А також прокласти маршрути, якими малеча має право ходити. Програма стежить за дитиною завдяки GPS-навігатору. Тож, варто дитині відхилитися на кілька метрів, і родина про це дізнається.

«Тато й мама негайно отримують повідомлення: «Агов, ваша дитина збилася зі шляху!» - розповів розробник програми Джон Гайдон. На таке попередження є три варіанти реакції: пропустити, якщо батьки певні, що з дитиною все гаразд; зателефонувати дитині, натиснувши одну кнопку; і в разі, якщо чадо не відгукнеться - підняти тривогу. «Ми хотіли, щоб батьки мали змогу одним кліком повідомити на весь світ: «Зупиніться! Допоможіть знайти дитину!» - зауважив Гайдон. Це означає, що усім сусідам, підписаним на програму, надійде повідомлення з фотографією дитини, її маршрутом і телефоном батьків.

Джерело: http://tsn.ua/
Автор: Коваленко Аліна

Ви тут: Головна Новини сучасної науки У США дітей ставлять на «сигналізацію»