Android-смартфон Fly EVO Tech 1 отримав 5-дюймовий дисплей

Бренд Fly представив на російському ринку новий смартфон EVO Tech 1 (IQ454), побудований на операційній системі Android 4.2 Jelly Bean.

В апараті застосований двоядерний процесор MTK6572 з тактовою частотою 1,3 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті складає 512 Мбайт, ємність інтегрованого флеш-накопичувача - 4 Гбайт (розширюється шляхом установки карти microSD). Сенсорний 5-дюймовий дисплей має дозвіл FWVGA (864x480 пікселів).

Смартфон оснащений двома камерами: основною 5-мегапіксельною і фронтальною з 0,3-мегапіксельною матрицею. Основна камера порадує користувача функцією автофокусу, спалахом, а також можливостями вибору режиму зйомки і використання додаткових ефектів для поліпшення якості зображення. Запис відеороликів здійснюється у форматі HD з роздільною здатністю 1280х720 пікселів.

В арсеналі EVO Tech 1 - модулі бездротових мереж Wi-Fi і Bluetooth, ресивер навігаційної системи GPS, стандартний набір датчиків і акумуляторна батарея ємністю 2000 мАг. Розміри становлять 142,5x73, 1x11, 15 мм.

Смартфон підтримує роботу двох SIM-карт в режимі очікування, причому обидві можуть застосовуватися для взаємодії з 3G-сервісами. У комплекті з новинкою йде фліп-кейс, який вже закріплено на корпусі апарату для захисту екрани від можливих ушкоджень. Ціна становить близько 7000 гривнів.

Джерело: http://news.org.ua
Автор: Луценко Наталія

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Android-смартфон Fly EVO Tech 1 отримав 5-дюймовий дисплей