Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Android програми, які здатні погубити Ваш телефон

 

<p style="text-align: justify;">Не всі програми однаково корисні. Фото: Getty</p>У кожного власника мобільного телефону встановлені десятки різноманітних програм, від іграшок до банківських додатків. Крім того, що вони "з'їдають" оперативну пам'ять Вашого телефону настільки, що він починає Вас дратувати, багато що з них ще й дуже швидко садять заряд телефону. Щоб не носитися постійно з power bank'ами і не бути прив'язаним до розетки, слід видалити з Android кілька додатків:

Facebook

Ця найпопулярніша соціальна мережа в світі. Більшість власників смартфонів мають аккаунт в Facebook. Однак, за даними багатьох досліджень, саме Facebook тримає пальму першості найбільш "ненажерливих" програм. Ця програма "з'їдає" величезну кількість пам'яті в телефоні. До того ж, зменшує час роботи самого мобільного пристрою. І як тут не згадати про настирливі повідомлення, які часто дратують.

В якості альтернативи можна запропонувати використовувати мобільну версію в будь-якому зручному вам браузері.

Погодні додатки

Купа непотрібних віджетів, шпалер, карт і анімації вбудована в погодні додатки. У підсумку всі ці непотрібні навороти тільки швидше розряджають телефон. Хочете дізнатися яка сьогодні-завтра погода? Відкрийте Google.

Антивірусні програми

Співробітники Google ретельно стежать за тим, що розробники викладають в їх магазин. Тому будь-які небезпечні програми дуже швидко видаляються з Play Маркета. Якщо ви не використовуєте сумнівні або зламані програми, то захищати ваш телефон не від чого. Антивіруси тільки витрачають пам'ять вашого смартфона.

Виникли підозри про вірус? Скачайте антивірус, перевірте з його допомогою телефон і видаліть цю програму.

Оптимізатори систем

Clean Master чистить кеш телефону, видаляє старі програми. Так прийнято вважати. Насправді, користі від Clean Master і подібних йому додатків немає. Навпаки, при очищенні пам'яті робота телефону тільки сповільнюється. До всього іншого, оптимізатори постійно закидають вас тоннами реклами. Про оптимізацію пам'яті краще забути. Для того, щоб почистити кеш, можна скористатися вбудованими можливостями.

Стандартний браузер

Виробники смартфонів зазвичай постачають свої дітища вбудованими браузерами. Як правило, вони дуже незручні і містять багато реклами. Якщо є можливість, то краще видалити ці програми. Якщо ж не виходить, то не користуйтеся ними взагалі.
У Play Маркеті скачайте краще Google Chrome або будь-який інший браузер, який подобається саме вам.

Нагадаємо, раніше ми обговорювали, як можна зробити свій старий смартфон швидшим.

А Google, в свою чергу, погрожував знищити мільйони додатків для смартфонів.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Android програми, які здатні погубити Ваш телефон