Китай успішно розробив перший в світі комп’ютер, який займається мімікрією

Мімікрія (наслідування, маскування) — властивість деяких організмів імітувати зовнішній вигляд або інші ознаки інших непов'язаних організмів або неживих об'єктів. Термін був вперше введений в зоології Генрі Бейтсом для позначення випадків надзвичайної зовнішньої схожості між різними видами тварин («моделі» та «отримувача сигналу») різних родів або родин.

Вчені Китаю, поєднавши біоніку, яка є когнітивною наукою і сучасні інформаційні технології, висунули нову теорію розрахунку мімікрії (маскування), а також успішно розробили перший в світі комп'ютер, який займається структурною та динамічною мімікрією.

21 вересня проект під назвою «Високоефективна комп'ютерна системна архітектура нової концепції і системна розробка» пройшла перевірку в рамках державного плану Китаю «863» (програма наукових досліджень і розвитку в області високих технологій). Тестування показали, що ефективність використання комп'ютера, який займається мімікрією, від 10 до 100 разів вище, ніж звичайної машини.

Комп'ютер, який займається мімікрією називають «трансформером». В даний час структура використовуваних обчислювальних машин фіксована, головний аспект робиться на програмування, з появою динамічної структури комп'ютера, що займається мімікрією, буде можливість поєднувати програмне і апаратне забезпечення для виконання розрахунків. Залежно від потреб користувачів, мімікрічний комп'ютер може підвищувати ефективність завдяки власній структурі.

Джерело: http://newseek.org
Автор:Ткачук Альона

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Китай успішно розробив перший в світі комп’ютер, який займається мімікрією