Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Орендувати авто на будь-який час — в Україні з'явився перший сервіс каршерінгу

 

Команда українців Mobile Car з Одеси запустила перший в Україні сервіс carsharing, за допомогою якого можна орендувати машину на будь-який зручний час — навіть на хвилини або години. В автопарку представлені найбільш екологічні авто — електрокари марки Nissan Leaf.

Carsharing — дуже поширене явище в розвинених країнах. Якщо вам потрібен на час автомобіль, необов'язково замовляти таксі або вибирати міський транспорт. Досить знайти вільне авто-сarsharing, забронювати і залишити його після використання в будь-якому дозволеному ПДР місці. Таким чином, сarsharing дозволяє ставати власником авто тільки тоді, коли це дійсно необхідно, і не хвилюватися про ремонт та обслуговування машини.

Автопарк Mobile Car представлений тільки електромобілями Nissan Leaf. Умова користування сервісом — вік від 25 років і стаж водіння від трьох років.

Як користуватися Mobile Car?

1. Зареєструватися — завантажити і встановити додаток MobileCar (play.googleitunes.apple), вказати паспортні дані. Під час першої оренди авто потрібно підписати договір.

2. У додатку знайти вільне авто, забронювати. Відкривається і закривається авто через додаток на смартфоні.

3. Після закінчення використання електромобіль можна залишити в будь-якому місці, дозволеному ПДР.

Вартість Mobile Car

Час, витрачений на бронювання, не оплачується, але він не повинен перевищувати 20 хв і трьох разів на добу, при перевищенні цього — оплата за тарифом «Очікування». Вартість поїздки — 2,5 грн/хв. Під час «Очікування» — 1,5 грн/хв.

Переваги сarsharing від Mobile Car

• Швидко і зручно. На відміну від таксі, якого доводиться чекати 10—20 хв, з Mobile Car все набагато простіше. Якщо авто недалеко від вас — через кілька хвилин ви вже будете за кермом.

• Вартість оренди електромобіля під час поїздки — 2,5 грн/хв, що набагато дешевше, ніж замовляти таксі. Плюс до цього, вам не потрібно оплачувати ТО, паливо або автомийку. За всім цим стежать техніки сервісу.

• Екологічність — перевага всіх електромобілей. Nissan Leaf Не створює вихлопів і не забруднює довкілля.

Інші корисні сервіси для автомобілістів — оплата парковки в столиці через смартфон, вибір зручної автомайстерні і навігатор по дорогах з найкращим покриттям.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Орендувати авто на будь-який час — в Україні з'явився перший сервіс каршерінгу