нова версія легендарного телефону Nokia 3310

Компанія HMD Global представила нову версію легендарного телефону Nokia 3310.

Нова Nokia 3310 отримала 2,4-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 320х240 пікселів. Також пристрій забезпечений 2-мегапіксельною камерою і підтримує карти пам'яті microSD. У порівнянні з попередником телефон став значно тоншим і легшим.

Одного заряду батареї вистачить на 22 години розмов, що в 10 разів більше, ніж у оригінального пристрою. На телефоні встановлена "Змійка" і фірмові рінгтони Nokia.

Телефон буде доступний у сірому, синьому, червоному і жовтому кольорах корпусу за ціною 49 євро, але дата початку продажів поки не розголошується.

Нагадаємо, що раніше легендарна Nokia відновила продаж мобільних. Поки представлена лінійка є невеликою, її обмежили базовими моделями.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки нова версія легендарного телефону Nokia 3310