Плани Microsoft створити хмарну Windows 10 підтверджені скриншотами

В кінці місяця стало відомо, що Microsoft планує випустити хмарну версію Windows 10, щоб забезпечити більшу універсальність своєї платформи. Як виявилося, компанія вже створила перші збірки системи, що підтверджує ряд свіжих скріншотів. Інтерфейс хмарної версії повторює зовнішній вигляд звичайної Windows 10, але новинка створена для запуску додатків тільки з Windows Store. При спробі встановити на неї програму для настільної Windows 10, система видає помилку сумісності.

Ймовірно, збірка знаходиться на дуже ранній стадії тестування, оскільки водяний знак показує, що це Windows 10 Pro, а згадка про Windows 10 Cloud можна знайти тільки в реєстрі. Хмарна версія Windows 10 може стати спробою Microsoft конкурувати з Chrome OS або бути продовженням Windows RT, яка не користувалася великим успіхом. Тим часом компанія може отримати перевагу в бюджетній ціновій категорії, випускаючи більш захищену від шкідливого ПО систему.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Плани Microsoft створити хмарну Windows 10 підтверджені скриншотами