Як злітає українська “Мрія” – гордість вітчизняної авіації Ан-225

Дух захоплює!
Українська “Мрія” – найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова, злітає у Цюриху. З голосів за кадром можна зрозуміти, що за зльотом спостерігають і це викликає захоплення. І не дивно! “Мрія” – єдиний у світі надважкий літак, який не лише коли-небудь піднімався в повітря, але й літає регулярно. Літаком, що перевершує Ан-225 по розмаху крил, є Hughes HHercules, який відноситься до класу літаючих човнів, проте піднімався він в повітря лише один раз в 1947 році.

У НАТО “Мрія” має кодове ім’я — «Cossack» (“Козак”).
Літак є рекордсменом та занесений у Книгу рекордів Гінеса з листопада 2004 року 240 разів!

Він настільки великий, що може вмістити в собі відстань, яку здолав при першому перельоті в історії людства літак братів Райт.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Як злітає українська “Мрія” – гордість вітчизняної авіації Ан-225