NASA успішно випробувало двигун для польотів на Марс

Національне управління США з аеронавтики і дослідженню космічного простору (NASA) провело успішне випробування ракетних двигунів RS-25, які були модернізовані спеціально для важкої ракети-носія SLS.

Як повідомили в NASA, саме за допомогою SLS через два роки агентство планує запустити космічний корабель Orion до Марсу.

"Двигун RS-25 відпрацював 650 секунд, ставши черговим успішним етапом в розвитку SLS, який дозволить людині відправитися в космічний простір як ніколи далеко і, можливо, здійснити подорож на Марс", - відзначили в NASA.

У цьому році в аерокосмічному агентстві проведуть ще 4 випробування двигунів RS-25.

Ви тут: Головна Новини сучасної науки NASA успішно випробувало двигун для польотів на Марс