Планшети DellVenue 7 і Venue 8 на ОС Андроїд

Компанія Dell представила в Росії планшети DellVenue під управлінням ОС Android - недорогі моделі DellVenue 7 і DellVenue 8 діагоналлю 7 і 8 дюймів, відповідно.

Планшети DellVenue 7 і DellVenue 8 оснащуються процесорами IntelAtom Z2760 (CloverTtrail), 2 ГБ оперативної пам’яті і накопичувачем об’ємом 16 ГБ (у Venue 8 є ще опція з 32 ГБ), є слотдля карток microSD. Дисплеї володіють роздільною здатністю 1280x800 пікселів і виготовлені за технологією IPS. «Старша» модель отримала камери роздільною здатністю 2 і 5 Мп, а «молодша» - 0,3 і 3 Мп.

Моделі можуть бути доповнені клавіатурою і стилусом. СтилусDellActiveStylus дозволяє легко робити анотації, малювати або писати замітки. Клавіатура DellSlimKeyboard розроблена для подорожей і в складеному стані служить також кришкою екрану. Повнорозмірна клавіатура DellMobileKeyboard з вбудованою батареєю збільшує ємність батареї і дозволяє працювати весь день. Док-станція DellTabletDesktopDock призначена для продуктивної роботи за столом і оснащена портами USB 3.0, двома портами для підключення дисплея.

Джерело:http://news.org.ua
Автор: Луценко Наталія

Ви тут: Головна Новини сучасної науки Планшети DellVenue 7 і Venue 8 на ОС Андроїд