Навчально-методичний семінар

На кафедрі вищої математики відбувся навчально-методичний семінар на тему: «Моделі навчальної ситуації у світлі сучасної освіти», в якому взяли участь викладачі кафедри.

В ході проведення семінару учасники розглянули проблему недостатньої розробленості методології створення різних моделей навчальних ситуацій якими б могли користуватися вчителі загальноосвітніх шкіл, викладачі коледжів та вищих навчальних закладів.

Кожен присутній мав можливість висловитись про особисті дослідження рівнів невизначеності й відповідної проблемності, умови формування,інтерактивні образи, особливості навчальної ситуації в сучасній освіті, участь суб’єктів учіння у формуванні навчальної ситуації.

На завершення семінару підведені підсумки та визначені подальші напрямки роботи в створенні різних моделей навчальний ситуацій.

Автор: Благодир Людмила Андріївна

Ви тут: Головна Новини та події Навчально-методичний семінар