Презентація талантів І курсу фізико-математичного факультету

Яскравою особливістю сучасної молоді є їх таланти. Ось і на фізико-математичному факультеті уже традицією стало проведення такого виховного заходу, як «Презентація талантів І курсу». Яскравість талантів  цьогорічного першого курсу просто вражала. Презентація талантів відбулась 24 вересня в холі на другому поверсі фізико-математичного факультету.

На столах кожної з груп були представлені вироби художньої та технічної творчості, також грамоти, медалі навчальних та спортивних досягнень.

Кожна старости презентувала таланти одногрупників. Студенти проявили креатив і розповідали про свої дарування хто в віршованій, хто в жартівливій формі.

Ми побачили надзвичайної краси вишиті ікони, картини, витвори із квілінгу, неймовірні фотопортфоліо. Грамоти за досягнення в олімпіадах. Медалі за високі досягнення в спорті.

Шановні першокурсники, колектив фізико-математичного факультету пишається тим, що на нашому факультеті навчаються такі талановиті студенти.

Керівництво факультету висловлює подяку за організацію даного дійства, доценту кафедри інформатики та ІКТ Стеценко Н.М.

Автор: Жмуд О.В.

Ви тут: Головна Новини та події Презентація талантів І курсу фізико-математичного факультету