Перемога студентів у Міжнародному конкурсі екслібрису

У травні 2024 р. студенти факультету фізики, математики та інформатики спеціальностей Середня освіта (Інформатика) та «Середня освіта (Природничі науки)» освітніх ступенів «Бакалавр» та «Магістр» взяли участь та здобули перемогу у міжнародному конкурсі екслібриса пам’яті Фелікса Кідера.

Даний конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти на базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету.

Мета проведення конкурсу – розвиток творчого потенціалу студентської молоді, розвиток традицій книжкового знаку, сприяння встановленню творчих і ділових контактів між закладами освіти.

Варто зауважити, що студенти факультету вперше брали участь у такому конкурсі і здобули перемоги:

У номінації «Екслібрис до електронної книги (анімація екслібрису)»:

ІІ місцеДмитро БИРКА, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»). Керівник: Володимир СТЕЦЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ.

У номінації «Меморіальний екслібрис (екслібрис, присвячення видатній персоні України)»:

ІІІ місцеДмитро БУРЛЯ, студент 4 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»). Керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ.

Підготовка до участі у конкурсі екслібрису надзвичайно копіткий процес і потребує багато часу, ресурсів, мотивації та творчої роботи. Тому варто відмітити студентів, які брали участь у конкурсі та готували графічні роботи:

Керівник Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ:

- Катерина БОНДАРЕНКО, студентка 3 курсу, спеціальності «Середня освіта (Природничі науки)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Дмитро БУРЛАКОВ, студент 2 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Сергій КЛИМЧУК, студент 2 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Максим МАЛІЦЬКИЙ, студент 2 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Володимир ВИНАРЧУК, студент 2 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Владислав ЯМКОВЕНКО, студент 4 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Дмитро КРАВЧЕНКО, студент 4 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Бакалавр»).

- Володимир ОСІПЕНКО, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»).

- Наталія КОНОНЕНКО, студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»).

- Оксана ЛАНЦУТА, студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»).

Керівник Володимир СТЕЦЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і ІКТ:

- Лілія ЯРЕМЧУК, студентка 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»).

- Олексій КАЛІНЧУК, студент 1 курсу, спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр»).

Ви тут: Головна Новини та події Перемога студентів у Міжнародному конкурсі екслібрису