Відповідно до розпорядження ректора № 11 від 30.05.2024 року «Щодо проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул» завідувачем кафедри інформатики і ІКТ Марією МЕДВЕДЄВОЮ для студентів ОПП «Середня освіта (Інформатика)» ОС «бакалавр» й ОС «магістр», а також науково-педагогічних працівників та допоміжного персоналу кафедри було проведено первинний інструктаж з питань безпеки життєдіяльності перед початком літніх канікул.

Зокрема були розглянуті такі питання: дії у випадку надзвичайних ситуацій; дії у разі оголошення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, у тому числі сигналу «Повітряна тривога»; правила пожежної безпеки, електробезпека; безпека дорожнього руху; профілактика шлунково-кишкових захворювань; правила поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами; користування громадським транспортом; попередження травмування на об’єктах залізничної інфраструктури; правила поводження на річках і водоймах.

Також було проведено роз’яснювальну роботу серед студентів щодо правил поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків та  безумовного дотримання обмежень задля запобігання поширенню гострих респіраторних та інфекційних хвороб.

За відповідними інструкціями було зафіксовано проведення первинного інструктажу у журналах академічних груп та кафедри.

Ви тут: Головна Новини та події КАФЕДРОЮ ІНФОРМАТИКИ І ІКТ ПРОВЕДЕНО ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ ДЛЯ СТУДЕНТІВ, НПП ТА ДОПОМІЖНОГО ПЕРСОНАЛУ