Протягом лютого-травня 2024 року відбулася внутрішня академічна мобільність студентів спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) у рамках реалізації угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини і Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського».

Здобувачі вищої освіти Олег ІВАХНЮК, Юрій МЕДВЕДЧУК,  Богдана СЕМКО вивчали навчальну дисципліну «Практикум з розв’язання компетентнісних завдань з природничо-математичних дисциплін» і успішно склали залік (загальний обсяг дисципліни 4 кредити ЕКТС/ 120 годин). Протягом навчання студенти працювали під керівництвом Олександри ОРДАНОВСЬКОЇ, доктора  педагогічних наук, доцента, доцента кафедри інноваційних технологій та методики навчання природничих дисциплін «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського». Під час занять вони вивчили навчальний матеріал за темами:

• PISA: природнича наукова грамотність;
  • Розв'язування математичних компетентнісних завдань;
  • Розв'язування природничих компетентнісних завдань з фізики;
  • Складання математичних компетентнісних задач;
  • Компетентнісно-орієнтовані завдання з  природничо-математичних дисциплін як  стратегічна складова компетентнісної освіти.

По завершенню вивчення дисципліни ми отримали схвальні відгуки від учасників освітнього процесу.

Вдячні нашим партнерам із Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського» за плідну співпрацю!

Ви тут: Головна Новини та події РЕАЛІЗАЦІЯ ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНІСТЬ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИКА. ІНФОРМАТИКА)»