ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! ВАКАНТНІ ПОСАДИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Відділ освіти Бородянської селищної ради повідомляє про найбільш, затребувані вакансії педагогічних спеціальностей, а саме:

• учитель математики;
  • учитель інформатики;
  • учитель фізики;

Відділ освіти, культури, молодіжної політики та спорту Калитянської селищної ради повідомляє, що має вакансії у закладах загальної середньої освіти за наступними спеціальностями:

• фізики та математики;
  • інформатика та математика;
  • фізика;

Адміністрація Крюківщинського ліцею «Лідер» повідомляє про наявність педагогічний вакансій в нашому навчальному закладі:

• вчитель математики;
  • вчитель інформатики;

Відділ освіти Немішаївської селищної територіальної громади інформує, що можлива наявність вакансії педагогічного працівника: вчитель математики.

Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області інформує щодо потреби висококваліфікованих фахівців для працевлаштування у закладах освіти Броварської міської територіальної громади (перелік вакансій станом на 20.04.2024):

• вчителі фізики - 2 ставки;
  • математики - 3 ставки;
  • інформатики - 1 ставка;
Ви тут: Головна Новини та події ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ! ВАКАНТНІ ПОСАДИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ