ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

02 травня 2024 року о 14:30 год на факультеті фізики, математики та інформатики відбудеться Регіональний науково-практичний семінар «Використання інноваційних технологій у процесі професійної підготовки майбутнього вчителя».

Захід відбудеться у змішаному режимі з використанням платформи Google Meet. Організатор семінару – кафедра інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій.

До участі у семінарі запрошуються науково-педагогічні працівники, вчителі закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій, а також докторанти, аспіранти та інші здобувачі вищої освіти.

Організаційний внесок становить 50 грн. Для участі у заході необхідно подати заявку https://forms.gle/LZNcJvMoZF7K6feR6до 01 травня 2024 року (включно). За результатами семінару учасники отримають електронні варіанти програми та сертифіката (6 годин).

Контактні телефони:

(093) 056 9874 – викладач кафедри інформатики і ІКТ Любов Олександрівна ТІТОВА.

Ви тут: Головна Новини та події ЗАПРОШУЄМО НА РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР