Відбувся захист курсових робіт з інформатики та програмування (за вибором)

На кафедрі інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій відбувся захист курсових робіт студентами ІІ курсу, з-33а групи, заочної форми навчання, за спеціальністю 014 середня освіта (Інформатика).

Захід проходив у форматі онлайн-конференції, дозволяючи студентам представити свої дослідження та проєкти, незважаючи на відстань.

Захист проходив у вигляді презентацій, де кожен студент мав можливість представити свою роботу, обгрунтувати вибір теми та методики дослідження. Відзначимо, що теми проєктів були різноманітними.

Здобувачі вищої освіти успішно захистили свої курсові роботи з інформатики та програмування. Всі студенти показали високий рівень підготовки.

Вітаємо студентів з-33а групи з успішним завершенням важливого етапу в їхньому навчанні та бажаємо успіхів у подальших наукових здобутках!

Ви тут: Головна Новини та події Відбувся захист курсових робіт з інформатики та програмування (за вибором)