Гостьова лекція професора, доктора габілітованого Мачея ФРАНЦА

17 квітня 2024 року в рамках циклу гостьових лекцій, що організовує Польський культурно-освітній центр УДПУ імені Павла Тичини, відбулась онлайн-лекція професора, доктора габілітованого Мачея ФРАНЦА на тему: «Притча про загиблого гетьмана. Кілька слів про великого гетьмана коронного Миколая Потоцького». Доповідач ознайомив присутніх з історією роду Миколая Потоцького, з його життєвим шляхом та військовою кар‘єрою. Жодних щоденників Миколай Потоцький не вів, тому більшість інформації щодо військових подій, в яких він брав участь, історики отримали з листування гетьмана.

Лекція проводилась польською мовою (з перекладом).

Дякуємо за змістовний виступ доповідачу Мачею Францу.

Дякуємо за плідну співпрацю Польському культурно-освітньому центру, а саме, Ігорю Кривошеї та Антону Терещуку.

Ви тут: Головна Новини та події Гостьова лекція професора, доктора габілітованого Мачея ФРАНЦА