І ЕТАП КОНКУРСУ ПІДРУЧНИКІВ, НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ ТА МОНОГРАФІЙ

І етап конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій на факультеті проводиться щороку та сприяє підвищенню ефективності наукової діяльності на факультеті, активізації участі науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти у науковій роботі.

Для участі у конкурсі було подано навчальні посібники, які підготовлено як окремим автором, так і авторськими колективами, а також монографії з актуальних напрямів, що стосуються підготовки майбутніх учителів.

Комісія здійснила рейтингову оцінку поданих до І етапу конкурсних матеріалів та винесла рішення щодо наступних позицій:

1. У номінації «Краща монографія» було рекомендовано монографію:

• Ільніцька К. С. Формування технічної компетентності майбутніх учителів фізики в процесі вивчення основ сучасної електроніки : монографія / Ільніцька Катерина Сергіївна ; МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла Тичини. Бровари : АНФ ГРУП, 2023. 228 с.

2. У номінації  «Кращий навчальний посібник» було рекомендовано посібники:

• Підгорний О. В. Сучасне природознавство: у пошуках цілісного образу світу : навч.-метод. посіб. / Підгорний О. В. ; МОН України, Уманський держ. пед. ун-т імені Павла  Тичини. Умань : Видавець «Сочінський М. М.», 2023. 198 с.
  • Програмування : навч. посіб. / уклад.: М. Ковтанюк, Л. Тітова. Умань : Візаві, 2023. 185 с.

Ви тут: Головна Новини та події І ЕТАП КОНКУРСУ ПІДРУЧНИКІВ, НАВЧАЛЬНИХ ПОСІБНИКІВ ТА МОНОГРАФІЙ