Захисник Вітчизни - хто це?

20 лютого було проведено круглий стіл «Захисник Вітчизни - хто це?» Учасниками та організаторами даного виховного заходу були студенти 31, 32, 11 груп фізико-математичного факультету, заступник декана з виховної роботи Жмуд О.В. і куратори академічних груп Декарчук М.В., Діхтяренко Ю.В., Хитрук В.І.

Метою заходу було ознайомлення студентів із історією виникнення свята «День захисника Вітчизни», традиціями його відзначення. Під час круглого столу його учасники мали змогу спілкування з ветераном Збройних сил, капітаном запасу Вілковим Вадимом Аркадійовичем. Тематика питань була досить широкою. Студентів цікавили особливості військової служби за кордоном і на Батьківщині; якими спеціальними знаннями повинен володіти військовий спеціаліст; про необхідність знань іноземних мов військовими. Цікавою була й дискусія на тему «Кого можна вважати Захисником Вітчизни?».

Ми сподіваємось, що даний виховний захід приніс багато цікавого і корисного всім його учасникам.

Студенти 31, 32, 11 груп

Ви тут: Головна Новини та події Захисник Вітчизни - хто це?