08 листопада 2023 року фінішував Чемпіонат міста з волейболу серед студентської молоді закладів вищої та фахової освіти у Уманській громаді.

Організаторами Чемпіонату виступили – відділ з питань фізичної культури, спорту та молодіжної політики Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради й Уманський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

МАЄМО НАСТУПНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

1️ місце – команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

2 місце – команда Уманського національного університету садівництва;

3 місце – команда КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради»;

4️ місце – команда ВСП «Уманський фаховий коледж технологій та бізнесу  Уманського національного університету садівництва».

Серед учасників команди Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є студент І курсу факультету фізики, математики та інформатики ОПП Середня освіта (Інформатика) Дмитро КУЛЄША.

Ми щиро радіємо, що наші студенти розвиваються різнобічно та здобувають перемоги! Бажаємо високих досягнень і яскравих перемог!

Ви тут: Головна Новини та події ЧЕМПІОНАТ МІСТА З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ОСВІТИ