ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОДІЙНУ АРТТЕРАПІЮ

Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики, а також студентська рада факультету мистецтв запрошує на благодійну арттерапію!

Мета цієї події – зібрати кошти на допомогу 131 ОРБ ЗСУ, в якій служить випускник факультету фізики, математики та інформатики – Малець Сергій! Зібрані кошти підуть на придбання спальних мішків!
Коли? – 07.11, 15:00. Де? – Старий корпус УДПУ. Вартість участі: 250 грн (* у вартість включено полотно, фарби, пензлі та всі необхідні матеріали для створення ваших картин, які ви зможете забрати з собою. Окрім того, гарантований чудово проведений час з неймовірною атмосферою та розмовами!).

Для реєстрації пишіть у direct @stud_rada_ffmi_udpu або на номер телефону 0932240229!

Приєднуйтесь до цієї незвичайної події, долучайтеся до благодійної справи! Давайте творити добро разом з нами!

Ви тут: Головна Новини та події ЗАПРОШУЄМО НА БЛАГОДІЙНУ АРТТЕРАПІЮ