Державні екзамени розпочалися!

15 січня 2014 на фізико-математичному факультеті свою роботу розпочала державна екзаменаційна комісія. Сьогодні проходила державна атестація студентів напряму підготовки 7.04020301 Фізика, спеціалаізації "Інформатика" з "Інформатики та методики її викладання".

Голова ДЕК Мартинюк М.Т. розпочав екзамен та повідомив студентів про основні правила його проведення. Після погодження всіх важливих питань розпочалась підготовка до відповідей.

Відповідь на білет повинна була містити два теоретичних питання з інформатики та методики її викладання, а також третє питання у вигляді задачі, яку необхідно було реалзіувати засобами ПК.

Кожен студент мав змогу користуватись довідковими матералами та відповідною додаткової літературою, які передбачені для використання студентами під час підготовки до відповіді на питання державного екзамену.

Під час виступу студенти представили свої знання та давали відповіді на запитання членів ДЕК.

Ви тут: Головна Новини та події Державні екзамени розпочалися!