Освітня онлайн-платформа Coursera за домовленістю з МОН України надає безкоштовний доступ для всіх українських закладів та здобувачів освіти до понад 5200 курсів і 2200 проектів від провідних університетів і партнерів Coursera на платформі Coursera for Campus.

Coursera була заснована у 2012 році Дафною Коллер та Ендрю Нґом. Сьогодні Coursera – це провідна онлайн-платформа на якій отримують доступ до якісного освітнього контенту понад 82 мільйона осіб зі всього світу. Результати неформального навчання на даній платформі, як і на інших платформах з відкритими онлайн-курсами, можуть бути зараховані як результати формальної освіти за відповідною освітньою програмою.

Звертаємо увагу, для реєстрації потрібно використовувати корпоративну електронну пошту. Інструкція з реєстрації доступна за посиланням https://cutt.ly/rF618wm.

Ви тут: Головна Новини та події ДО УВАГИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ! БЕЗКОШТОВНИЙ ДОСТУП ДО КУРСІВ ТА ПРОЕКТІВ ВІД COURSERA