Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»

27 квітня 2022 року на факультеті фізики, математики та інформатики за допомогою платформи Google Meet відбувся міжкафедральний онлайн-семінар «Використання цифрових рішень в дистанційному освітньому процесі».

Під час семінару викладачі трьох кафедр факультету фізики, математики та інформатики обмінялися своїм досвідом здійснення дистанційного освітнього процесу. Зокрема, розглядалися питання використання: календаря гугл для інформування студентів та викладачів про розклад занять; поштових клієнтів для опрацювання електронної кореспонденції та роботу з календарем; онлайн-презентування засобами Power Point; Currents для взаємодії між учасниками освітнього процесу і здійснення публікації матеріалів для них та зовнішніх користувачів; смартфонів та планшетів в якості другого сенсорного екрану; безкоштовної програми Screen Marker & Recorder із Microsoft Store та її аналогів для інших операційних систем.

В ході семінару відбувалося жваве спілкування, семінар пройшов плідно та інформативно!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУВСЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ВИКОРИСТАННЯ ЦИФРОВИХ РІШЕНЬ В ДИСТАНЦІЙНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ»