Відбулися курси з підготовки до єдиного вступного іспиту з іноземної мови

11 грудня 2021р. на факультеті фізики, математики та інформатики відбулися курси з підготовки до єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ). Студенти, які мають намір вступати на магістерські програми і складати ЄВІ з англійської мови скористалися можливістю підготуватися до тестування. Спікером зустрічі була Ірина Щербань, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов. Зустріч відбулася в змішаному форматі. Впродовж заняття було проведено діагностування рівня знань студентів, надано поради як працювати з тестовим зошитом та правильно розподілити свій час. Оскільки вивчення іноземної мови вимагає певних зусиль і за пару днів підготуватися до іспиту тяжко було наголошено основні позиції по підготовці до ЄВІ, а саме:

1. Аналізуйте свій прогрес.
  2. Споживайте побільше інформації англійською.
  3. Розвивайте навички читання.
  4. Вивчайте граматику.

Студенти не лише отримали лекційний матеріал, а й складали тести на зразок ЄВІ, виконували усні й письмові завдання, розвивали навички, необхідні для успішного складання іспиту. Крім цього, кожен слухач отримав індивідуальний доступ до навчальних матеріалів, завдань та можливість перевіряти успішність та результативність своєї підготовки.

Ви тут: Головна Новини та події Відбулися курси з підготовки до єдиного вступного іспиту з іноземної мови