ТОЛЕРАНТНІСТЬ – КРОК ДО ГУМАННОСТІ

03 грудня 2021 року відбулася зустріч здобувачів освіти факультету фізики, математики та інформатики з фахівцями соціальної роботи та психологом Центру інтегрованих соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на базі молодіжного клубу «Я можу».

Для учасників заходу (Дарини Зозулі, Марини Нефедової, Дар’ї Потелещенко, Наталії Поперечної, Тетяни Ісько, Максима Снігура, Владислава Ямковенка, Романа Діденка, Анастасії Гончаренко, Володимира Меркуша) було проведено бесіду з елементами тренінгу «Толерантність – крок до гуманності» та цікаві інтерактивні вправи.

Також на зустрічі були розглянуті питання протидії домашньому насильству в межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Дякуємо за чудовий захід та співпрацю!

Ви тут: Головна Новини та події ТОЛЕРАНТНІСТЬ – КРОК ДО ГУМАННОСТІ