Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Попередній захист кваліфікаційних робіт на кафедрі інформатики і ІКТ

З метою покращення підготовки студентів до захисту кваліфікаційних робіт та на виконання Положення про випускні кваліфікаційні роботи в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 18 листопада 2021 р. на кафедрі інформатики і ІКТ відбувся попередній захист робіт здобувачів другого рівня вищої освіти «магістр» освітньо-професійної програми Середня освіта (Інформатика). Захід проводився дистанційно засобами Google Meet.

Були заслухані роботи:

Мельник Роксолани Володимирівни на тему: «Методичні особливості реалізації тестового контролю учнів з інформатики».

Строкової Марини Андріївни на тему «Методика оцінювання знань учнів в умовах використання інформаційно-освітнього середовища».

Студентами були презентовані результати наукових досліджень, які вони виконували впродовж періоду навчання. Під час передзахисту магістранти продемонстрували володіння методами наукових досліджень, сучасними технологіями навчання інформатики, розуміння пріоритетів і завдань середньої освіти. Усі присутні ознайомились із цікавими рішеннями щодо особливостей реалізації тестового контролю, ідеями застосування інструментарію інформаційно-освітнього середовища для оцінювання знань учнів та інших сучасних технологій на уроках інформатики, ефектними презентаціями.

Студенти відповіли на запитання, вислухали конструктивні зауваження та рекомендації з боку викладачів.

Вітаємо здобувачів освітнього ступеня «магістр» кафедри інформатики і ІКТ з успішним проходженням першого етапу захисту кваліфікаційних робіт та бажаємо успішного фінального захисту!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події Попередній захист кваліфікаційних робіт на кафедрі інформатики і ІКТ