Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФФМІ

Soft skills – суперпрофесійні навички, які допомагають вирішувати проблеми, життєві завдання та працювати з іншими людьми. Незалежно від спеціальності кожен здобувач освіти має володіти «м’якими навичками», щоб бути успішним.

Оскільки час є одним з основних людських ресурсів, то майбутній педагог, як і будь-який інший спеціаліст, повинен вміти максимально ефективно його використовувати. Адже опираючись на навички управління часом ми можемо правильно оцінювати завдання, поставлені перед нами, розставляти пріоритети і фокусуватися на важливому. Це дозволяє виконувати завдання у відведений термін.

Саме тому, 16 листопада 2021 року відповідно до плану роботи Ради молодих науковців факультету фізики, математики та інформатики було проведено онлайн-тренінг для здобувачів освіти на тему: «Тайм-менеджмент як невід’ємна складова діяльності майбутнього педагога».

Тайм-менеджментсукупність методик оптимальної організації часу для виконання поточних задач, проєктів та календарних подій.

Викладач-стажист кафедри інформатики і ІКТ Інна Криворучко ознайомила здобувачів з такими поняттями як: ринок вільного часу та його складові, хронофаги та їх характеристика і способи боротьби з ними, а також охарактеризувала техніки тайм-менеджменту, а саме: техніка «10-10-10»; правило «2 хвилин»; шкідливий перфекціонізм; принцип «60/40»; техніка «Помідор» тощо.

Викладач-стажист кафедри інформатики і ІКТ Любов Тітова розповіла про моделі постановки мети – SMART/ER, GROW, SCORE, а також акцентувала увагу на канбан-дошці та описала принцип її роботи. Наприкінці тренінгу для здобувачів було проведено опитування стосовно технік тайм-менеджменту та моделей постановки мети.

Зустріч відбулась у невимушеній, хорошій атмосфері.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУВСЯ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ФФМІ