22 жовтня 2021 року, відбувалася настановча конференція для здобувачів вищої освіти IІІ курсу скороченого терміну навчання заочної форми навчання, освітнього ступеня «бакалавр» факультету фізики, математики та інформатики, які навчаються за освітніми програмами: Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Фізика. Інформатика) та Середня освіта (Інформатика).

Під час конференції відбулася зустріч здобувачів вищої освіти із заступником декана з практичної підготовки студентів Дарією Возносименко, керівниками практики: Юлією Решітник,Оксаною Гнатюк,Сергієм Паршуковим.

Керівники практики ознайомили студентів із особливостями та завданнями даного виду практики, надали вимоги до оформлення звітної документації, оголосили критерії оцінювання, відповіли на запитання здобувачів вищої освіти.

Бажаємо студентам успіхів у творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!

Ви тут: Головна Новини та події Настановча конференція навчальної (предметної) та технологічної практики здобувачів заочної форми навчання