7-8 жовтня викладачі факультету фізики, математики та інформатики взяли активу участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики».

Ініціатором проведення конференції є кафедра алгебри та методики навчання математики факультету математики, фізики та технологій Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Під час секційного засідання, доктор філософії, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Дарія Возносименко презентувала доповідь на тему: «Методологічні основи формування валеологічної компетентності студентів». Конференція зібрала широке представництво науковців, вчителів-практиків, які переймаються проблемами майбутнього математичної освіти.

Ви тут: Головна Новини та події Участь викладачів факультету у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми та перспективи фахової підготовки вчителя математики»