ПОХІД СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФОНТАНИ

Прогулянка вечірньою Набережною під світлом вуличних ліхтарів, щирий сміх, розмови, незабутні враження, все це було організовано заступником декана з виховної роботи Інною Криворучко та кураторами академічних груп: Сергієм Паршуковим, Віталієм Дубовиком та Сергієм Декарчуком для адаптації студентів-першокурсників факультету фізики, математики та інформатики.

Оновлена Набережна у  поєднанні з найбільшими у Центральній Україні фонтанами «Перлина кохання» створюють унікальний комплекс об’єктів, який робить Умань особливим та сучасним європейським містом.

Ввечері, 10 вересня 2021 року студенти першого курсу переглянули шоу «Крапля», «Перлина кохання» та «Лампа Алладіна», полюбувались вечірньою окрасою Умані та провели вечір у колі нових друзів.

Даний похід подарував кожному багато позитивних емоцій та зробив вечір незабутнім.

Ви тут: Головна Новини та події ПОХІД СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ НА ФОНТАНИ